Ładowanie...

Czyszczenie DPF Warszawa Wawer

Czyszczenie DPF Warszawa Wawer

Filtry DPF i FAP na szeroką skalę pojawiły się w samochodach na skutek zaostrzonych norm emisji spalin, mających na celu ochronę naszego zdrowia oraz środowiska naturalnego. Chodzi o obecne w spalinach drobiny węgla, popiołu czy siarczanów, wobec których rozwiązaniem w pojazdach stały się wyłapujące i dopalające je, specjalne filtry.

Choć sadza zostaje spopielona, to sam popiół zalega w filtrze i sukcesywnie z biegiem czasu prowadzi do jego zapchania. Rozwój technologii pozwala obecnie na uniknięcie kosztownej wymiany tego podzespołu, gdy dochodzi do jego zatkania. Nasza firma to grono profesjonalistów specjalizujących się w nowatorskiej metodzie czyszczenia DPF / FAP, którą obejmujemy także Warszawę Wawer.

Na czym polega wykonywane przez nas czyszczenie DPF / FAP?

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego urządzenia na rynku skutecznie i sprawnie przywracamy filtrom pojazdów naszych klientów parametry zbliżone do fabrycznych, efektywnie regenerując podzespoły samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Warto podkreślić, iż czyszczenie DPF / FAP, którym pragniemy zainteresować mieszkańców Warszawy Wawra, jest w pełni ekologiczne. Wykonywana w pierwszej kolejności cyfrowa, endoskopowa ocena wkładu filtra ma na celu sprawdzenie, czy nie jest on pęknięty lub nadtopiony. Tego rodzaju uszkodzenia uniemożliwiają przeprowadzenie procesu czyszczenia, w takim przypadku jednak nasi specjaliści przedstawią inne możliwości rozwiązania problemu i w zależności od decyzji klienta, dokonają ewentualnej wymiany zużytej części na nową.

Po zbadaniu stopnia zablokowania filtra na drodze testu przeciwciśnienia zostaje on poddawany dokładnemu czyszczeniu w komorze specjalistycznej maszyny, za pomocą wody o impulsywnym przepływie. Po osuszeniu gorącym powietrzem oraz ochłodzeniu podzespół jest niemal całkowicie wolny od sadzy, popiołu, a także oleju silnikowego lub płynu chłodniczego.

Niesprawny filtr cząstek stałych utrudnia pracę silnika, co może mieć wpływ nie tylko na jego moc, ale także zużycie paliwa. Nie należy więc zwlekać z jego regeneracją. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia DPF / FAP mieszkańców Warszawy Wawra i nie tylko! Najnowocześniejszy sprzęt oraz nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe to gwarancja najwyższej jakości oraz solidności wykonywanych w naszej pracowni prac.