Ładowanie...

Czyszczenie DPF Warszawa Targówek

Czyszczenie DPF Warszawa Targówek

Zauważyliście w swoim samochodzie przyrost oleju silnikowego? Odczuwalny stał się stopniowy spadek mocy silnika? Jest całkiem prawdopodobne, że wkrótce komputer pokładowy zasygnalizuje Wam zapchanie filtra cząstek stałych.

Z czyszczeniem DPF / FAP, będąc mieszkańcem Warszawy Targówka, naprawdę nie warto zwlekać. Dlaczego? Samoczynne wypalanie pyłu z filtra DPF umożliwia rozpędzenie pojazdu do pewnej prędkości oraz względnie płynna jazda bez częstego naciskania na pedał hamulca. Takie warunki, osiągane na dłuższych trasach, są trudne do utrzymania na terenie miast, z tego względu Warszawa jest obszarem intensywnego zanieczyszczania wzmiankowanego podzespołu.

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego miejsca do wykonania czyszczenia DPF / FAP mieszkając w Warszawie Targówku, zaufajcie naszej firmie, ponieważ od lat z sukcesami zajmujemy się m.in. przeprowadzaniem kompleksowej regeneracji filtrów cząstek stałych nie tylko samochodów osobowych, ale także dostawczych oraz ciężarowych.

Zamów czyszczenie DPF / FAP za pomocą najnowszej technologii

Zaszczytny laur, jakim było wyróżnienie nas w Plebiscycie Orły Motoryzacji, stanowi dla nas do dzisiejszego dnia nieustającą motywację, by stale podnosić standard świadczonych w naszym warsztacie usług.

Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby w trosce o najwyższą jakość wykonywanych prac oraz środowisko naturalne inwestować w najnowsze technologie. Dlatego w naszej pracowni do czyszczenia DPF / FAP m.in. pojazdów z Warszawy Targówka stosujemy najnowocześniejszą i zarazem ekologiczną procedurę regeneracji filtrów cząstek stałych.

Dokładne czyszczenie - poprzedzone precyzyjnym, endoskopowym rozpoznaniem stanu elementu oraz testu przepływu - dokonywane jest w specjalistycznej maszynie modulowanym strumieniem wody. W kolejnym etapie przeprowadzanie jest suszenie go strumieniami powietrza podgrzanego do wysokiej temperatury, co całkowicie usuwa niepożądaną wilgoć z filtra. Efektem tego nowatorskiego systemu jest wyjątkowo skuteczne rozpuszczenie i wypłukanie z podzespołu złogów sadzy, popiołu, resztek oleju silnikowego oraz innych zabrudzeń.

Metoda ta jest doskonałą, oszczędzającą koszty alternatywą wobec zakupu nowej części. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące szczegółów naszej oferty czyszczenia DPF / FAP dla Warszawy Targówka.