Ładowanie...

Czyszczenie DPF Warszawa Śródmieście

Czyszczenie DPF / FAP Warszawa Śródmieście

Zadanie filtra DPF / FAP polega na wychwytywaniu cząstek sadzy i popiołów zawartych w spalinach, aby ograniczyć ich przedostawanie się do środowiska naturalnego. Gromadzące się zanieczyszczenia z biegiem czasu prowadzą jednak do zatkania tego podzespołu. Na to uciążliwe zjawisko szczególnie narażone są pojazdy pokonujące często trasy miejskie, zbyt krótkie na samoistne oczyszczenie się filtra DPF.

Wielu właścicieli aut sygnał o osiągnięciu przez filtr krytycznego poziomu zanieczyszczenia kojarzy automatycznie z koniecznością kosztownej wymiany części na nową. Najnowsza technologia, jaką stosujemy w naszej firmie, przywraca jednak sprawność układu w efekcie kilkukrotnie tańszej usługi, jaką jest czyszczenie DPF / FAP, które oferujemy m.in. dla Warszawy Śródmieścia.

Czyszczenie DPF / FAP bez naruszania konstrukcji filtra!

Co zrobić, gdy filtr cząstek stałych w Waszym pojeździe uległ zatkaniu? Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu! Nasza praca została doceniona przez usatysfakcjonowanych jej wynikami klientów, dzięki czemu od 2019 r. szczycimy się wyróżnieniem w Plebiscycie Orły Motoryzacji.

Specjalizujemy się w wyjątkowo skutecznej technologii wodnego czyszczenia DPF / FAP dla mieszkańców m.in. Warszawy Śródmieścia. Precyzyjny proces regeneracji podzespołu w specjalnie zaprojektowanej do tego celu maszynie trwa aż do osiągnięcia właściwych parametrów drożności i przepustowości. Ogromną zaletą metody jest jej ekologiczność, a także szybkość przeprowadzania, ponieważ czas przebiegu czyszczenia wymontowanego uprzednio podzespołu wynosi jedynie około godziny. Po dokładnym osuszeniu oraz schłodzeniu filtra jest on w zdecydowanej większości wolny sadzy, popiołu, a także oleju silnikowego i płynu chłodniczego, co potwierdzimy testem przeciwciśnienia.

Jeśli poszukujecie sposobu na regenerację filtra cząstek stałych Waszego samochodu osobowego, pojazdu dostawczego czy ciężarowego, bez rozcinania i naruszania konstrukcji podzespołu - ta oferta to idealne rozwiązanie dla Was! Polecamy naszą usługę czyszczenia DPF / FAP mieszkańcom Warszawy Śródmieścia i nie tylko!