Ładowanie...

Czyszczenie DPF Warszawa Rembertów

Czyszczenie DPF Warszawa Rembertów

Zaostrzenie przepisów o obowiązujących normach spalania przyczyniło się do upowszechnienia wśród producentów montowania w wytwarzanych pojazdach filtrów cząstek stałych. Konstrukcja tych podzespołów przewiduje, iż w naturalny sposób z czasem ulegają one zapchaniu gromadzącymi się w nich zanieczyszczeniami.

Wychodząc naprzeciw rosnącej potrzebie czyszczenia filtrów DPF / FAP m.in. mieszkańców Warszawy Rembertowa, w naszym warsztacie przeprowadzamy kompleksowe prace polegające na wymontowaniu, oczyszczeniu i ponownym zamontowaniu podzespołu. Aby zagwarantować klientom najwyższą jakość usług, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, umożliwiającym regenerację filtrów cząstek stałych zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych.

Dzięki jakim rozwiązaniom nasze czyszczenie jest skuteczne?

W naszej pracowni przeprowadzimy kompleksowe i wyjątkowo skuteczne działania przywracające filtrowi cząstek stałych pełną sprawność. Jest to możliwe dzięki nowatorskiej technologii czyszczenia DPF / FAP oferowanej przez nas m.in. mieszkańcom Warszawy Rembertowa, która jest kilkukrotnie tańsza niż wymiana części na nową, a ponadto całkowicie ekologiczna.

Podzespół poddajemy w pierwszej kolejności endoskopowej ocenie jego wkładu, gdyż pęknięcia lub nadtopienia uniemożliwiają jego zregenerowanie. Po pozytywnej weryfikacji stanu wykonujemy test przeciwciśnienia, wykazujący stopień zablokowania filtra. Wtryśnięcie we wkład ceramiczny odpowiedniego detergentu wypiera z niego zalegający olej silnikowy.

Zasadnicze czyszczenie przeprowadzane jest w specjalistycznym urządzeniu, posiadającym dużą kabinę wodną oraz nowoczesne funkcje zwiększające efektywność procesu. Cykle czyszczenia DPF / FAP wodą o wysokim, modulowanym przepływie powtarzane są aż do przywrócenia właściwych parametrów drożności i przepustowości filtra, po czym następuje skrupulatne suszenie go strumieniami gorącego powietrza oraz wychładzanie.

Efekty całej procedury sprawdzane są poprzez ponowny test przepływu oraz badanie endoskopowe. Przed i po czyszczeniu DPF / FAP drukowany jest protokół z pomiarami, które można porównać.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia DPF / FAP nie tylko osoby mieszkające w warszawskim Rembertowie. Sprawimy, że filtr Waszego pojazdu będzie mógł zacząć skuteczną pracę od początku.