Ładowanie...

Czyszczenie DPF i FAP Warszawa Wola

Czyszczenie DPF i FAP Warszawa Wola

Zanieczyszczenie środowiska przez spaliny samochodowe wywiera bardzo negatywny wpływ na ludzkie zdrowie oraz samopoczucie. Stwierdzono, że najczęstszymi chorobami przez nie powodowanymi są m.in. przewlekłe choroby płuc, astma, zapalenia dróg oddechowych i nowotwory. Aby ograniczyć przedostawanie się cząstek sadzy i popiołów ze spalin silnikowych do środowiska, stosowane są filtry cząstek stałych. Cechuje je wysoka skuteczność w eliminowaniu emisji substancji pylistych, z biegiem czasu ulegają one jednak zablokowaniu zanieczyszczeniami. Jak postępować w takim przypadku? Odpowiedzią na ów problem jest nowatorska technologia czyszczenia DPF / FAP, którą z obszaru Warszawy Woli zamówicie u nas z łatwością.

Udrożnienie filtra cząstek stałych dla użytkownika pojazdu oznacza przede wszystkim prawidłową pracę układu wydechowego. Choć na rynku dostępne są różne opcje regeneracji tych podzespołów, nie zawsze efekt końcowy jest dla właściciela auta zadowalający. Nierzadko mają one zaledwie tymczasowy skutek, w efekcie usunięcia jedynie sadzy, a nie popiołu. Jeżeli sterownik pojazdu zasygnalizował błąd systemu oczyszczania spalin, jeszcze do niedawna oznaczało to niemałe wydatki, wiążące się z potrzebą wymiany filtra na nowy.

Nowatorska technologia wodnego oczyszczania PDF / FAP, którą stosujemy w naszym warsztacie, stwarza zupełnie nową i jednocześnie korzystniejszą cenowo możliwość przywrócenia sprawności układu.

Zleć czyszczenie DPF / FAP profesjonalistom!

Zablokowanie filtrów na skutek ich eksploatacji nie musi już być równoznaczne z ich kosztowną wymianą. Najlepszą i jednocześnie wyraźnie tańszą metodą jest regeneracja zatkanego filtra za pomocą dwudrożnego czyszczenia wodnego w specjalistycznej maszynie.

Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu DPF i FAP w tej technologii m.in. dla mieszkańców Warszawy Woli. Cały proces jest w pełni ekologiczny i skutkuje efektywnym przywróceniem właściwych parametrów drożności i przepustowości w efekcie rozpuszczania i wypłukiwania złogów sadzy, popiołu oraz innych zabrudzeń podzespołu.

Zamówcie usługę już teraz lub skontaktujcie się z naszymi fachowcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.