Ładowanie...

Cennik

CENNIK USŁUG

Przełomem, jeżeli chodzi o filtry cząstek stałych, był rok 2000, kiedy to ustanowiono normę spalania Euro 3. W praktyce dotyczyła ona przede wszystkim silników Diesla, lecz niedługo później, bo po 5 latach, weszły kolejne restrykcje. Jakie? Chodzi o normę Euro 4, zgodnie z którą już wszelkiego rodzaju silniki musiały mieć zastosowane podzespoły oczyszczające spaliny. A co wspólnego z tym ma nasza firma? Jesteśmy fachowcami specjalizującymi się w regeneracji, czyszczeniu oraz myciu filtrów DPF w Warszawie. Cena, jaką proponujemy, na 100% Was zadowoli. Jeżeli jesteście zainteresowani — zachęcamy Was do kontaktu!

Specjalistyczne czyszczenie elementów układu wydechowego

Co jesteśmy gotowi Wam zaproponować? W naszym warsztacie wykonujemy naprawy, regenerację oraz — jeśli to konieczne — montaż podzespołów odpowiedzialnych za oczyszczanie spalin. Katalizator, DPF / FAP to części, które nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Stoicie przed koniecznością regeneracji katalizatorów albo filtra cząstek stałych? Cena, jaką jesteśmy gotowi Wam zaproponować jest naprawdę konkurencyjna. Ponadto zapewniamy pełen profesjonalizm ze względu na wyposażenie naszych warsztatów w najnowocześniejsze urządzenia.

Usługi dla każdego typu pojazdów

Chodzi o filtr DPF / FAP w samochodzie osobowym? Dostawczym? A może prowadzicie firmę spedycyjno-transportową, a co za tym idzie, w grę wchodzi regeneracja podzespołów w samochodach ciężarowych? Jako specjaliści jesteśmy gotowi zaproponować Wam dokładnie takie usługi, jakie są potrzebne. Chcielibyście wiedzieć, jaka jest cena czyszczenia DPF? Poniżej przygotowaliśmy dla Was cennik. Macie jakiekolwiek wątpliwości odnośnie oferowanych usług? W takim przypadku nie zwlekajcie i skontaktujcie się z nami. Nasi specjaliści przedstawią Wam naszą propozycję.

SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE:

  • Regeneracja katalizatora od 450,- zł brutto (365,85 zł netto)*
  • Regeneracja filtra DPF/FAP od 490,- zł brutto (398,37 zł netto)*
  • Demontaż i montaż katalizatora lub filtra DPF/FAP w samochodach osobowych od 150,- zł brutto (121,95 zł netto)
  • Diagnostyka komputerowa, adaptacja ustawień po regeneracji podzespołu w samochodach osobowych i dostawczych 80,- zł brutto (65,04 zł netto)

SAMOCHODY CIĘŻAROWE, AUTOBUSY, MASZYNY BUDOWLANE

  • Regeneracja filtra DPF od 1180,- zł brutto (959,35 zł netto)*
  • Regeneracja katalizatora SCR od 1450,- zł brutto (1178,80 zł netto)*

* Cena nie zawiera kosztów demontażu/montażu filtra i diagnostyki komputerowej

Cennik usług